Víkend u koní - Neděle

18. května 2012 v 18:32 | Maya |  Jezdecký deník
Je pátek a já vám píši o neděli. Omlouvám, že je to tu tak pozdě a doufám, že vás tím mím kecáním o víkedu a spousty fotek nenudím. Když ale já si to chci někam napsat.. :)


Neděle
V neděli už jsme se neprobudili tak brzo jako v sobotu, ale přece jen dřív, než zazvonil budík. Pak jsme šli zbudit i malé holky a chvíli jsme s nimi kecali a válely se v posteli. Pak jsme na poslední chvilku vyrazily do koupelny a tak tak jsme stihli sraz na rozcvičku.
Já a Ron Barča
Po rozcvičce a snídani jsme šli di výběhu uklízet bobky =D. Já jsem jezdila s kolečkama. Po chvilce práce mi Barča řekla, že mám zkusit s Gabčou chytit Simona (shletland X hucul) a přivést ho. Byl ve sttejném výběhu jako my, jenomže až kdesi vzadu za zatáčkou, kam nebylo vidět. Nechal se chytit uplně v pohodě a když jsme ho vedly zpátky, tak jsme si na něj pokaždé jedna vylezla a svezly jsme se. Byl to úžasný pocit, bez sedla, v ohradě.. Ale vím, že to bylo nebezpečné a neměla bych se tím moc chlubit =D...
Pak jsme ho vyčistily, protože na něm měla mít jedna holčička hodinu.
Simon
Pak jsme skočili ještě pro Mišku, ale ta k nám vlastně přišla sama. Taky jsme ji vyčistili a pak jsme šli všichni pro oslíky. Po důkladném vyhřebelcování se zapřáhli do vozíčku. Napřed jsme se jeli projet s Miškou (lipicánka) k rybníku a zpátky a pak s osloušama k druhému rybníku. Cestou jsme si každý vyzkoušeli je řídit a musím říct, že to byl velký zážitek.
Pepa a Barunka
Pak byl oběd a po obědě asi hodinka volno. Pak jsme šli jezdt na jízdárnu. Viděla jsem tam kamrádku z tábora, které se splnil sen a dostala svého koníka. Chvilku jsme si povídali a zjistila jsem že na tábor jede stejný turnus jako já :).
Napřed jeli ti úplní začátečníci a my starší jsme je vodili kolem dokola po jízdárně. Vedla jsem Peťu na Nině. Byla jsem fakt ráda, protože jinak bych tam zmrzla :D.
Pak jsme jezdili my. Jela jsem opět na Halině a poslouchala skvěle na každou pobídku. Párkrát jsem si i zaklusala, ale nebylo to dokonalé, musím ještě trénovat...
Pak jsme koně odstrojili a někteří už pomalu odjížděli.
Nina František
Jak rychle ten víkend uběhl.. A teď už nezbývá, než se těšit na léto. Budou tam děcka co znám, tak se opravdu moc těším :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áďa Áďa | Web | 22. května 2012 v 16:08 | Reagovat

Jajky to muselo být super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama